Serwis Gerda

SERWIS DRZWI, ZAMKÓW GERDA WARSZAWA

Nasi technicy z pogotowia zamkowego w ramach serwisu awaryjnie otworzą drzwi, zamki Gerda. Możemy wymienić, zamontować zamki wpuszczane, nawierzchniowe. Od wielu lat działamy na warszawskim rynku zabezpieczeń mieszkań i domów, więc masz pewność, że nasza usługa będzie przeprowadzona rzetelnie i szybko.

 

gerda logo

Serwis drzwi Gerda

Jeśli zauważyłeś w swoim mieszkaniu, że drzwi zaczynają szurać po podłodze, skrzydło niedokładnie przylega do ościeżnicy, a co gorsze zamek ciężko się obraca – to zadanie dla naszych serwisantów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w każdej kłopotliwej sytuacji. Po przyjeździe na miejsce technicy ocenią problem – czasami wystarczy przeprowadzić prostą konserwację drzwi Gerda, dzwoń 788-05-06-07.

Awaryjne otwieranie drzwi, zamków Gerda

Po latach użytkowania drzwi może dojść do sytuacji, że wracając z pracy do mieszkania zamek nie chce się otworzyć. Zaufaj ślusarzom naszej firmy, podczas awaryjnego otwierania drzwi Gerda staramy się zawsze otworzyć drzwi jak najmniej inwazyjnie. Otwieramy wszystkie modele drzwi C, S, SX, CX, WD, WX, TT, dzięki cyklicznym szkoleniom możemy również wykonać usługę awaryjnego otwarcia samochodu.

Serwis zamków Gerda

Z myślą o swoich klientach nasi technicy są dostępni całodobowo przez 365 dni w roku – również w święta. Zamki Gerda nie stanowią dla nas problemu. Po wielu latach serwisowania drzwi, zawsze staramy się przekonserwować albo naprawić zamek, nie narażając naszych klientów na niepotrzebne koszty. Zapraszamy również do skorzystania z naszego Serwisu drzwi Dierre na terenie Warszawy i okolic.

Montaż, wymiana zamków Gerda

Gdy zamek zaczyna źle się obracać, klucz nie chce się przekręcić lub zapadki od codziennego użytkowania wytarły się – skorzystaj z naszej usługi wymiany zamka. Nie czekaj, aż zamek całkowicie się zepsuje, wtedy będziesz zmuszony skorzystać z usługi otwarcia mieszkania. Cena wymiany zamka Gerda w Warszawie wykonywana przez naszych techników na pewno będzie bardzo konkurencyjna w porównaniu  z podobnymi firmami na rynku. Sprawdź nas!

DSC_0222

Naprawa zamków Gerda

Jedną z najczęstrzech przyczyn awarii zamków drzwiowych są pęknięte, poluzowane sprężyny. Aby nie wymieniać całego zamka, a przy tym nie ponosić dużych kosztów ślusarze z naszego pogotowia zamkowego w Warszawie po wyjęciu zamka z drzwi, przesmarują i wymienią zniszczone elementy w zamku. Jeśli klamka opada lub rygiel nie cofa zadzwoń do nas – na pewno pomożemy tel. 788-05-06-07.

DSC_0152

 

SRAWDŹ NASZE POGOTOWIE ZAMKOWE W WARSZAWIE

USŁUGA WYMIANY ZAMKA, CAŁODOBOWO

ZADZWOŃ 788-05-06-07 POMOŻEMY CI