Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa

     Awaryjne otwieranie samochodu przeprowadzamy jak zostanie złamany kluczyk do samochodu. Zablokowanie zamka czy uszkodzenie zamykania drzwi auta na skutek próby włamania, mogą stać się przyczyną problemów z otwieraniem pojazdu. Jeżeli nie może się samodzielnie otworzyć drzwi samochodu, z pomocą przychodzą ślusarze działający w pogotowiu zamkowym.

Otwieranie samochodu bez uszkodzenia zamka

Jeśli zamek w drzwiach samochodowych jest zablokowany, ślusarze starają się otworzyć drzwi i naprawić usterkę bez szkody dla zamka. Bezinwazyjne otwieranie samochodów wiąże się z najniższymi kosztami dla właściciela pojazdu – mechanizm zamykający pozostaje nienaruszony, dzięki czemu znika konieczność jego wymiany na nowy. W przypadku bezinwazyjnego otwierania samochodów, ślusarze sięgają po specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają szybkie dostanie się do wnętrza pojazdu bez jakichkolwiek szkód.

Dlaczego my

     Otwieranie samochodu bez uszkodzenia zamka oznacza oszczędności nawet kilkuset złotych, gdyż wymiana mechanizmu zamykającego drzwi jest kosztowną usługą. Koszt wymiany zamka w drzwiach samochodu jest jeszcze wyższy, jeżeli auto jest wyposażone w centralny zamek. Z tego powodu warto korzystać z usług pogotowia zamkowego, dającego gwarancję usługi przeprowadzonej w sposób bezinwazyjny.

     W pogotowiu zamkowym otwiera się zamki samochodowe zwykłe, centralne oraz wyposażone w alarm samochodowy.

Złamany klucz w zamku samochodowym

Awaryjne otwieranie samochodu obejmuje pomoc w przypadku złamania kluczyka w zamku drzwi pojazdu. Do złamania może dojść w przypadkach, gdy zamek jest uszkodzony, klucz jest nieprawidłowo wykonany lub gdy właściciel pojazdu użyje zbyt dużo siły przy próbie otwarcia zamka. Klucz może złamać się wewnątrz zamka, co sprawi, że jego samodzielne wyjęcie będzie niemożliwe. W takiej sytuacji ślusarz nie tylko otworzy drzwi samochodu, ale i wyjmie z zamka złamany kawałek metalu.

Otwieramy bezinwazyjnie samochody

Złamanie klucza w zamku nie musi oznaczać konieczności wymiany zamka. Podczas awaryjnego otwierania samochodu ślusarz wyjmie część kluczyka i oceni, czy zamek może nadal działać prawidłowo. Fachowiec określi, co było przyczyną uszkodzenia kluczyka i zaleci wymianę zamka lub dokona jego naprawy, jeżeli będzie możliwa. W przypadku, gdy klucz został złamany z powodu użycia zbyt dużej siły w czasie otwierania, często okazuje się, że mechanizm nadal jest sprawny.

Fachowcy od wszystkiego

Złamany klucz w zamku samochodu to częsty problem kierowców, dlatego pogotowie zamkowe doskonale radzi sobie z jego usuwaniem bez względu na markę pojazdu. Usunięcie złamanego klucza z zamku samochodowego przebiega dzięki temu bezinwazyjnie, bez względu na to, czy jeździ się autem marki Mercedes, Peugeot, Opel czy Hyundai.

Otwieranie samochodu, czyli pomoc dla zapominalskich

Zdarza się, że potrzeba awaryjnego otwierania samochodu wynika z zapominalstwa i zwykłego roztargnienia. Zatrzaśnięcie kluczyków w bagażniku lub na siedzeniu kierowcy i przypadkowe włączenie centralnego zamka są powszechnymi problemami. Zatrzaśnięte kluczyki w bagażniku samochodu lub w innej części pojazdu są stresujące zwłaszcza, gdy nie ma się przy sobie zapasowego kompletu kluczy do auta. Jeśli zatrzaśnie się drzwi pojazdu na parkingu przed pracą lub supermarketem, ślusarz z pogotowia zamkowego pojawi się najszybciej jak to możliwe. Dzięki temu wróci się do domu lub dojedzie się w inne miejsce bez konieczności dzwonienia po znajomych lub rodzinę.

Całodobowe awaryjne otwieranie samochodu Warszawa

Ślusarz może dotrzeć w każde miejsce w Warszawie bez względu na porę dnia i nocy – oferowane usługi są dostępne przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer telefonu, a fachowiec otworzy samochód i wyjmie zatrzaśnięte kluczyki z bagażnika lub innego miejsca.

Kompleksowa usługa awaryjnego otwierania samochodów

Usługa awaryjnego otwierania samochodów w Watrszawie jest kompleksowa, dzięki czemu właściciele pojazdów uzyskują pomoc nawet w przypadku mniej powszechnych problemów. Ślusarz może otworzyć nie tylko zamek w drzwiach samochodu, ale i zamek bagażnika dachowego lub inny. Otwieranie zamka bez klucza jest możliwe bez względu na to, jaki jest model, marka i wiek auta oraz akcesoriów samochodowych.

Podnosimy swoje umiejętności

 Awaryjne otwieranie samochodu bez klucza jest skomplikowane, dlatego warto ufać jedynie specjalistom w tej dziedzinie. Nieumiejętnie przeprowadzona usługa może zakończyć się zniszczeniem zamka w drzwiach pojazdu, a niekiedy nawet uszkodzeniem drzwi. Jeżeli chce się mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona fachowo, pogotowie zamkowe jest tego gwarancją. Ślusarze w nim zatrudnieni są odpowiednio przygotowani do pracy, o czym świadczy fakt, że przechodzą cykliczne szkolenia. Dzięki szkoleniom znają działanie nowych zamków samochodowych i sposoby ich bezinwazyjnego otwierania, co sprawia, że fachowcy z pogotowia zamkowego w Warszawie zawsze są w stanie pomóc klientowi.

Konserwacja zamka

W pogotowiu samochodowym można skorzystać również z konserwacji i naprawy zamka samochodowego, jeżeli jego działanie jest nieprawidłowe. Dotyczy to nie tylko otwierania auta bez klucza, ale i sytuacji, gdy drzwi wciąż się otwierają, ale zamek zacina się lub ma inną wadę.

Używamy tylko profesjonalnych narzędzi

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie, złamany klucz, wyjazd na wakacje, a bagażnik samochodowy się nie otwiera? Przez przypadek wciśnięty został przycisk ryglowania pojazdu na kluczyku, który został w środku. Takie sytuacje mogą zdążyć się każdemu, najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonić do pogotowia zamkowego w Warszawie. Mamy profesjonalne narzędzia do awaryjnego otwierania samochodów Warszawa, dlatego zawsze najpierw staramy się awaryjnie otwierać auto zamkiem samochodowym. Tylko w ostateczności awaryjnie otwieramy samochody drutem poprzez szczelinę, a i tak zachowujemy całkowitą ostrożność – chwila nieuwagi i można zarysować lakier lub zniszczyć uszczelkę.

Gdzie działamy

Awaryjnie otwieramy samochody Warszawa: Wola, Bemowo, Śródmieście, Ochota, Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wilanów, Włochy, Ursus, Praga . Otwieranie awaryjne samochodu przez naszych pracowników jest możliwe w takim modelach aut jak: Jaguar, Honda, Dacia, Saab, Suzuki, Kia, Subaru, Peugeot, Nissan, Mazda, Volvo, Lancia, Fiat, Scania, Chrysler, Lexus, VV, BMW, Skoda, Opel. Nasi fachowcy także są w stanie przeprowadzić awaryjnie otwarcie zamka w drzwiach mieszkania, piwnicy, domu.

Awaryjne otwieranie samochodów BMW, Audi

Samochody niemieckich producentów BMW i Audi są jednymi z najlepiej zabezpieczonych aut, mają dużo elektroniki która niestety bywa zawodna. W takich sytuacjach jest jeszcze zamek przez który możemy bezinwazyjnie otworzyć auto, posiadamy specjalistyczne narzędzia aby awaryjnie otworzyć samochód BMW i Audi w Warszawie. Z chęcią przeprowadzimy dla ciebie też serwis drzwi Gerda.

Modele BMW które jesteśmy w stanie awaryjnie otworzyć:

Seria 1,2,3,4,5,6,7,8,m1, m3, m5, m6, x1, x3, x4, x5, x6

Modele Audi które bezinwazyjnie otwieramy:

Modele starsze: 80, 90, 100, 200, jak i nowsze jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, S6, S8, R8, TT

Bezinwazyjne otwieranie aut Mercedes, Opel 

Nasze pogotowie zamkowe w Warszawie wie jak dobre zabezpieczenia ma Opel i Mercedes, staramy się ciągle uczestniczyć w szkoleniach by być na bieżąco z najnowszymi metodami awaryjnego otwierania samochodów.  Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy wiedzą jak szybko i sprawnie poradzić sobie z zamkniętym Mercedesem i Oplem. Awaryjne otwieranie samochodu przez naszą firmę oszczędzi oszczędzi państwu mnóstwo czasu.

Poradzimy sobie z bezinwazyjnym otwarciem modeli Mercedesa, takimi jak:

W123, W, 124, W126, W140, z nowszych są to:CL, CLK, CLS, SL, SLK, GL, GLK, ML, A, B, C, E, G, R, S

Modele samochodu Opel które otwieramy awaryjnie w Warszawie:

Agila, Kadet, Frontera, Zafira, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, Tourer, Insignia, Meriva.

Awaryjne otwieranie samochodu VW, Skoda, Ford

Do koncernu VW należy dużo marek samochodów m.in. MAN. Scania, Seat, Skoda, Audi, Bentley, Lamborghini, Bugatti. VW posiada w swoich markach samochodów trudne zamki do otwarcia, dlatego wiemy jak ważne jest inwestowanie w specjalistyczne narzędzia do awaryjnego otwierania samochodu.

Modele VW i Skody które otwieramy:

Passat, Polo, T4, Amarok, Golf, Touareg, New Beetle, Fabia, Yeti, Rapid, Citigo, Octawia, Superb.

Poradzimy sobie z modelami Forda takimi jak:

Taunus, Sierra, Escort, Taurus, Mustang, C-Max, Mondeo, Fiesta, Focus. Awaryjne otwieranie samochodu nie stanowi dla nas problemu, nie ma znaczenia wiek i model pojazdu.
Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie kiedy do nas zadzwonisz przyjedziemy najszybciej jak to jest możliwe.

Awaryjne otwieranie aut Warszawa obejmuje:

  • otwarcie pojazdu po włamaniu
  • jak nam się złamie klucz w zamku samochodowym
  • gdy będzie zgubiony klucz od auta
  • awaryjne otwarcie przy zatrzaśniętym kluczu w samochodzie
  • otwarcie pojazdu przy rozładowanym akumulatorze
  • awaryjne otwieranie bagażnika samochodowego
  • awaryjne otwieranie bagażników dachowych
  • otwieranie wlewu paliwa

awaryjne otwieranie samochodów warszawa

Otwieramy auta Warszawa Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Ochota, Wola, Żoliborz, Praga, Włochy, Bielany, Targówek, Bemowo, Jelonki, Wilanów, Gocław, Rembertów, Wawer, Falenica, Radość, Międzylesie, Ursus, Wesoła, Anin.

Otwieramy wszystkie modele samochodów

Bezinwazyjnie otworzymy samochody marki Acura, Wartburg, Aixam, Alfa Romeo, Volvo, VW, Trabant, Aston Martin, Audi, Toyota, Tata, Bentley, BMW, Buick, Suzuki, Subaru, Ssang Yang, Scania, Saab, Rover, Cadilac, Chevrolet, Rolls-Royce, Renault. Proton, Citroen, Dacia, Daewoo, Porsche, Pontiac, Plymouth, Daf, Daihatsu, Doge, Peugeot, Opel, Nissan, Mini, Mitsubishi, Iveco, Ferrari, MG, Mercury, Mercedes-Benz, Mazda, Maserati, Man, Lincoln, Land Rover, Lancia, Lamborghini, Kia, Jeep, Jaguar, Infiniti, Hyundai, Hummer, Honda, Ford, Fiat.

 

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODU WARSZAWA

DZWOŃ 788-05-06-07