Montaż i wymiana zamków

NAPRAWA, WYMIANA, MONTAŻ ZAMKÓW WARSZAWA

Nasze Pogotowie zamkowe realizuje usługi  na terenie Warszawy i okolic. Oprócz awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań, zajmujemy się również wymianą i montażem  zamków wszystkich czołowych producentów. Pracownicy pogotowia zamkowego wiedzą jak ważny jest prawidłowy montaż zamka w drzwiach mieszkania czy domu. Możemy przeprowadzić montaż zamka w furtce albo montaż zamka nawierzchniowego. Skontaktuj się z nami, a usługa będzie przeprowadzona szybko i rzetelnie.

Montaż, wymiana zamków antywłamaniowych

Prawidłowe działanie zamka głównego w drzwiach antywłamaniowych jest bardzo ważne, to on porusza wszystkie dodatkowe rygle. Jeśli wymianę zamka odkładało się zawsze w czasie i nie da się go teraz otworzyć, nasi ślusarze mogą zrealizować awaryjne otwarcie mieszkania, a później wymienić zamek. Montujemy zamki wpuszczane w drzwiach antywłamaniowych takich producentów jak: Mottura, CR, Fiam, Securemme, Gerda, Romus, Mul-t-lock, Witex, Ok-bud. Wymiana zamka w drzwiach cena? Na pewno będzie bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi firmami na rynku.

Montaż zamka dodatkowego

Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w domu, mieszkaniu należało by mieć dwa zamki w drzwiach. Pogotowie zamkowe w Warszawie może zamontować zamek dodatkowy w drzwiach jako zamek nawierzchniowy albo wpuszczany. Bez problemu możemy też przeprowadzić montaż zamka elektromagnetycznego do furtki.

Wymiana zamków Gerda

Z racji dużej popularności zamków Gerda w Polsce, usługa wymiany zamka Gerda jest bardzo często przez nas wykonywana. Wymienimy zamki wpuszczane zw550, zw1000, zw3000, rim 6000, jak i zamki nawierzchniowe zn100, zn200, zw1000, zx szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do skorzystania z naszego Serwisu Gerda, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez 24h.

Montaż, wymiana wkładek antywłamaniowych

Wkładka zamka jest najważniejszą częścią w drzwiach. Złodzieje próbują ją zwytrychować, złamać albo rozwiercić. Dlatego ślusarze naszego pogotowia zamkowego wiedzą jak ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru wkładki patentowej do szerokości drzwi. Chętnie podejmiemy się wymiany wkładki Mia w zamku Dierre. Oferujemy wymianę wkładek patentowych wielu producentów oraz fachowe doradztwo.

Wymiana wkładek Gerda

Firma Gerda ma w swojej ofercie wkładki drzwiowe nieatestowane wke1, wkm1, które nadają się bardziej do zamknięcia drzwi na klatkę, piwnicy czy furtki albo jako wkładka do zamka dodatkowego z gałką od wewnątrz. Wkładki atestowane Gerda takie jak wkm4, wkm7, rim6000 ślusarze z naszego pogotowia zamkowego w Warszawie zalecają jako zabezpieczenie zamka głównego, najlepiej z wymianą szyldu drzwiowego zwykłego na szyld antywłamaniowy.

Wymiana wkładek atestowanych

Mamy w swojej ofercie bardzo dużo wkładek atestowanych do drzwi renomowanych producentów. Wymieniamy wkładki z najwyższej półki: Dom Diamant, Evva MCS, Abloy Protect czy też bardzo dobre ale przystępniejsze cenowo takie jak: Dom IX 6 SR, Evva 3KS. Możemy zamontować, wymienić wkładki patentowe Gerda, Abus, Iseo, Abloy, Lob, Wink Haus, Multlock, Dom. Wymiana wkładki przez naszych pracowników pogotowia zamkowego w Warszawie będzie przeprowadzona w sposób fachowy i w konkurencyjnych cenach. Dzwoń 788-05-06-07!

Montaż, wymiana klamek, szyldów, kłódek

Jeśli w klamce od ciągłego użytkowania pękła sprężyna, poluzowały się śruby montażowe, czy odpadł lakier chętnie podejmiemy się wymiany klamek. Możemy zamontować klamki do drzwi drewnianych, antywłamaniowych czy przeciwpożarowych. Wymieniamy szyldy, kłódki, zamki w skrzynkach pocztowych, samozamykacze.

Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

Montaż, wymiana zamków w Warszawie

Telefon – 788-05-06-07