Ślusarz Warszawa

ŚLUSARZ WARSZAWA 24H


 

Usługi realizowane przez Ślusarz Warszawa są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Oferta obejmuje prace ślusarskie związane z otwieraniem mieszkań i samochodów, naprawą, montażem i wymianą zabezpieczeń drzwiowych. Przekonserwujemy zamki w drzwiach gdy ulegną awarii, naprawimy drzwi po włamaniu albo otworzymy awaryjnie samochód-mieszkanie.

Bezinwazyjne otwieranie mieszkań. Kiedy może się przydać?

Potrzeba skorzystania z usług ślusarza zazwyczaj nadchodzi w tym momencie, w którym najmniej się tego spodziewamy. Co gorsza może być to pora, w której większość usług jest nieczynna. Wyobraź sobie taką sytuację, kiedy wracasz z wakacji o późnej godzinie. Jest już po północy. Stajesz przed drzwiami mieszkania i napotykasz na opór materii. Ze względu na późną porę, nie chcesz siłować się z drzwiami, aby nie narobić hałasu, a dalsze próby zdaja się nie mieć sensu. Oczywistym jest to, że w takiej sytuacji nie możesz czekać do poranku, aż ślusarz rozpocznie dzień pracy. Potrzebujesz całodobowego dostępu do fachowca na terenie Warszawy, który przyjdzie i natychmiast rozwiąże Twój problem.

Nasi Ślusarze są dostępni 24h

Podobna przykra sytuacja może Cię spotkać wtedy, gdy dopiero wyjeżdżasz z domu i przy zamykaniu drzwi spotykasz się z przykrą niespodzianką w postaci złamanego klucz. Oczywiste jest, że nie możesz tak pozostawić mieszkania. Ze względu na to, że nie chcesz też opóźniać wyjazdu, pomoc musi być jak najszybsza i dostępna o każdej porze.

Usługi Ślusarskie – Warszawa i okolice

Z pomocą przychodzi nasz wykwalifikowany zespół ślusarzy (ślusarz Warszawa). Pracownicy szkoleni w coraz to nowych metodach i wyposażeni w specjalistyczne narzędzia są w stanie dokonać bezawaryjnego otwarcia zamka. Pozwoli to zachować Twoje drzwi w nienaruszonym stanie, co będzie szczególnie pożądane, gdy zależy Ci na czasie i nie chcesz zostawić wejścia w dziwnym stanie. Otwieranie zamków Gerda – jednych z najpopularniejszych w Polsce – dla profesjonalistów z naszej ekipy nie stanowi żadnego problemu. Znamy najczęstsze problemy, jakie pojawiają się w związku z użytkowaniem tego typu zamków i znamy skuteczne sposoby na to, aby je szybko rozwiązać. Możesz na nas polegać!

Poradzimy sobie z każdą awarią zamka

Kiedy na co dzień – przy wchodzeniu i wychodzeniu z domu – odczuwasz, że zamek w drzwiach szwankuje, zacina się, stawia opór przy przekręcaniu klucza, możesz mieć nieodparte wrażenie, że za moment zajdzie konieczność jego wymiany lub poważnej konserwacji. Pomoc ślusarska może być niezbędna, gdyż współczesne zamki są skomplikowane, a nie mając specjalistycznej wiedzy i próbując naprawić go samodzielnie, narazisz zamek na dodatkowe uszkodzenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku drzwi antywłamaniowych. Jeśli decydujesz się na wymianę zamka, to jest to dobra okazja ku temu, aby skorzystać z wiedzy naszych pracowników i dobrać zamek pod posiadane przez Ciebie drzwi. Możesz dzięki temu zaoszczędzić sobie nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości, zarówno jeśli chodzi o awarie, jak i działania rabunkowe.

Naprawa, wymiana zamka po włamniu

Jeśli stałeś się ofiarą włamania, konieczne będzie zamontowanie nowego zamka. Często uszkodzeniu ulegają wkładki wewnętrzne zdemontowane przez rozwiercenie lub wyrwanie. To ważny i newralgiczny punkt każdych drzwi. Nasz zespół zadba o to, aby dobrać wkładki odpowiednio dopasowane do szerokości drzwi. Jeśli jesteś poszkodowany na skutek włamania do piwnicy czy garażu, nie chcesz, aby Twój dobytek stał niezabezpieczony przez kolejne dni, dlatego potrzebujesz błyskawicznej wymiany mechanizmów. Nawet, gdy tylko zgubiłeś klucze, nie warto ryzykować. Nigdy nie wiadomo, co się mogło z nimi stać i w czyje niepowołane ręce trafiły. Warto niezwłocznie wymienić zamek na nowy.

 

Pogotowie zamkowe Warszawa – awaryjne otwieranie samochodów

Wszelakie sytuacje, w jakich się znajdziesz, mogą też dotyczyć samochodu. Zamek w nim jest narażony na podobne problemy. Wyraź sobie sytuację, kiedy to w czasie świąt znajdujesz się w środku miasta, jeżdżąc pomiędzy członkami rodziny. Nagle dochodzi do tragicznego zatrzaśnięcia kluczyków w środku. W takich chwilach nieodzowne jest szybkie wezwanie pogotowia zamkowego 24h, świadczącego usługi na terenie całej Warszawy. Jest to kolejna sytuacja, gdzie szybkość oraz dostęp przez całą dobę – również w niedziele i święta – mają szczególne znaczenie. Ważne jest to, że nasi ślusarze są obeznany z konstrukcjami różnych modeli aut. Pozwala im to zarówno na sprawne  otwieranie samochodów, jak i pozostawienie zamków w nieuszkodzonym stanie.

Otwieranie samochodu – wszystkie modele

Najlepiej zabezpieczone samochody, takie jak BMW i Audi, wymagają wiedzy i sprzętu, aby poradzić sobie z ich zamkami. Jesteśmy w stanie i w ich przypadku bezinwazyjnie otworzyć drzwi. Problemy mogą też dotyczyć innych zamków obecnych w aucie, takich jak ten w korku wlewu paliwa, w bagażniku czy nawet w bagażniku dachowym. Konieczność awaryjnego otwierania samochodu to nie wszystko, na co możesz być narażony. W każdym zamku – nawet w stacyjce – może dojść do złamania kluczyka. Przyczyną poważnego problemu może być rozładowany akumulator, który nie pozwala na otwarcie drzwi inaczej niż przez awaryjne otwarcie zamka przez wykwalifikowanego ślusarza (pogotowie zamkowe Warszawa).

 

Ślusarz Warszawa – fachowa pomoc także w przypadku zamków rowerowych

Jeśli masz pecha, możesz nawet mieć podobny problem również z rowerem. Linki przeciwwłamaniowe z czasem ulegają uszkodzeniu i – raz zamknięte – mogą się więcej nie otworzyć, co stawia Cię w takiej samej sytuacji, jakbyś po prostu zgubił kluczyk. Parkując rower na mieście, na przykład pod galerią handlową, raczej nie chcesz, żeby stał tam do następnego dnia. Szybka interwencja telefoniczna i sprawne przybycie na miejsce ślusarza z naszej ekipy szybko wybawi Cię z tej opresji.

Ślusarz Warszawa swoje usługi kieruje przede wszystkim do mieszkańców Warszawy. Jesteśmy dostępni 24h, 365 dni w roku. Nasi ślusarze prace wykonują w Warszawa Wola, Praga, Mokotów, Żoliborz, Ursynów, Bemowo, Ochota, Wilanów, Bielany, Śródmieście, Ursus.

Zakres prac realizowanych przez Ślusarz Warszawa:

  • Montaż, wymiana zamków
  • Otwieranie samochodów, mieszkań
  • Naprawa drzwi po włamaniu
  • Konserwacja zamków, drzwi
  • Serwis zamków Gerda
  • Pomoc w doborze zabezpieczeń
  • Otwieranie sejfów
  • Serwis zamków, drzwi Dierre
  • Systemy Master Key

 

 Jak działamy

Wykonując zlecenie otwarcia drzwi w mieszkaniu zawsze staramy się otworzyć zamek jak najmniej inwazyjnie. Jeśli jest to niemożliwe, uszkodzony będzie szyld i zamek – drzwi pozostaną nienaruszone. Nasz Ślusarz Warszawa awaryjnie otworzy samochód całkowicie bezinwazyjnie, używając tylko bezpiecznych i profesjonalnych narzędzi, dlatego masz pewność, że lakier anie zamek nie będzie uszkodzony w twoim samochodzie.

Dbanie o klienta

Dla nas liczy się przede wszystkim interes i zadowolenie klienta. Masz pewność, że Ślusarz Warszawa dobierze najlepsze zabezpieczenie w rozsądnej cenie, a usługa będzie przeprowadzona rzetelnie i szybko. Przed wykonaniem zlecenia awaryjnego otwarcia zamka zawsze sprawdzamy czy osoba która nam zleca otwarcie samochodu, czy mieszkania jest jego właścicielem.

  Praca Ślusarza

Awaria zamka lub zgubienie klucza może się przytrafić nawet w środku nocy, dlatego Ślusarz Warszawa musi być dyspozycyjny o każdej porze. Aby profesjonalnie wykonywać usługi ślusarskie potrzebna jest fachowa wiedza odnośnie budowy zamków, jak i duże doświadczenie i umiejętność posługiwania się profesjonalnymi narzędziami. Jako, że praca ślusarza to nasz zawód i pasja, zawsze staramy się być na bieżąco z najnowszymi zabezpieczeniami na rynku przechodząc okresowe szkolenia.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

TEL. 788-05-06-07

 

DZIELNICE:

Ślusarz Bemowo

Ślusarz Bielany

Ślusarz Białołęka

Ślusarz Mokotów

Ślusarz Ochota

Ślusarz Praga

Ślusarz Targówek

Ślusarz Ursus

Ślusarz Ursynów

Ślusarz Wawer

Ślusarz Wola

Ślusarz Włochy

Ślusarz Śródmieście

Ślusarz Żoliborz