Ślusarz Warszawa

ŚLUSARZ WARSZAWA 24H


 

Usługi ślusarskie realizowane przez nasze Pogotowie Zamkowe Warszawa są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Oferta obejmuje prace ślusarskie związane z otwieraniem mieszkań i samochodów, naprawą, montażem i wymianą zabezpieczeń drzwiowych. Przekonserwujemy zamki w drzwiach gdy ulegną awarii, naprawimy drzwi po włamaniu albo otworzymy awaryjnie samochód-mieszkanie.

Ślusarz Warszawa swoje usługi kieruje przede wszystkim do mieszkańców Warszawy. Jesteśmy dostępni 24h, 365 dni w roku. Nasi ślusarze prace wykonują w Warszawa Wola, Praga, Mokotów, Żoliborz, Ursynów, Bemowo, Ochota, Wilanów, Bielany, Śródmieście, Ursus.

Zakres prac realizowanych przez Ślusarz Warszawa:

  • Montaż, wymiana zamków
  • Otwieranie samochodów, mieszkań
  • Naprawa drzwi po włamaniu
  • Konserwacja zamków, drzwi
  • Serwis zamków Gerda
  • Pomoc w doborze zabezpieczeń
  • Otwieranie sejfów
  • Serwis zamków, drzwi Dierre
  • Systemy Master Key

 

          Jak działamy

Wykonując zlecenie otwarcia drzwi w mieszkaniu zawsze staramy się otworzyć zamek jak najmniej inwazyjnie. Jeśli jest to niemożliwe, uszkodzony będzie szyld i zamek – drzwi pozostaną nienaruszone. Nasz Ślusarz Warszawa awaryjnie otworzy samochód całkowicie bezinwazyjnie, używając tylko bezpiecznych i profesjonalnych narzędzi, dlatego masz pewność, że lakier anie zamek nie będzie uszkodzony w twoim samochodzie.

Dbanie o klienta

Dla nas liczy się przede wszystkim interes i zadowolenie klienta. Masz pewność, że Ślusarz Warszawa dobierze najlepsze zabezpieczenie w rozsądnej cenie, a usługa będzie przeprowadzona rzetelnie i szybko. Przed wykonaniem zlecenia awaryjnego otwarcia zamka zawsze sprawdzamy czy osoba która nam zleca otwarcie samochodu, czy mieszkania jest jego właścicielem.

  Praca Ślusarza

Awaria zamka lub zgubienie klucza może się przytrafić nawet w środku nocy, dlatego Ślusarz Warszawa musi być dyspozycyjny o każdej porze. Aby profesjonalnie wykonywać usługi ślusarskie potrzebna jest fachowa wiedza odnośnie budowy zamków, jak i duże doświadczenie i umiejętność posługiwania się profesjonalnymi narzędziami. Jako, że praca ślusarza to nasz zawód i pasja, zawsze staramy się być na bieżąco z najnowszymi zabezpieczeniami na rynku przechodząc okresowe szkolenia.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

TEL. 788-05-06-07