Ślusarz Warszawa Ochota

Ślusarz Warszawa Ochota

Ślusarz-Warszawa-Żoliborz

Po powrocie do mieszkania z zakupów nie możemy znaleźć kluczy, złamał nam się kluczyk w zamku lub zatrzasnęliśmy klucz w bagażniku samochodu – na kłopoty poradzi nasz Ślusarz Warszawa Ochota. Działamy przeważnie w dzielnicy Ochota, ale jak klient nas potrzebuje to dojedziemy w każdy rejon Warszawy. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych, jak i firm.

Usługi ślusarskie Warszawa Ochota

Ślusarze którzy pracują w naszej firmie poradzą sobie z  zamkniętym zamkiem w drzwiach mieszkania i samochodu, wymienią i naprawią zamek wpuszczany lub nawierzchniowy wszystkich producentów na rynku. Zakres usług świadczonych przez naszych ślusarzy Warszawa Ochota jest bardzo szeroki, obejmuje też wymianę zamków i naprawę-konserwację drzwi. Jesteśmy zawsze dostępni 24h na dobę, zawsze w tedy kiedy nasi klienci potrzebują pomocy ślusarza. Ochota jest  dzielnicą która bardzo szybko rozbudowuje się, dlatego nasz ślusarz działa całodobowo nawet w święta.

Nasi Ślusarze

Podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie zabezpieczeń drzwiowych. Nasi ślusarze z dzielnicy Ochota przechodzą okresowe szkolenia, działamy tylko na profesjonalnych i bezpiecznych narzędziach. W niektórych momentach awaryjne otwarcie drzwi nie jest możliwe bezinwazyjnie, ślusarz zatrudniony w naszej firmie zawsze stara się nie uszkodzić drzwi, uszkodzeniu ulegnie tylko wkładka, którą zawsze można potem wymienić.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia zamkowego w dzielnicy Ochota. Rejonem działania ślusarzy jest Warszawa, a w szczególności dzielnica Ochota. W razie konieczności ślusarz dojedzie w każde miejsce w Warszawie.

Jesteśmy elastyczni w kontakcie z klientem, w razie potrzeby ślusarz jest dostępny 24h, staramy się utrzymywać konkurencyjne ceny na wszystkie usługi ślusarskie w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu 24h -788-05-06-07

Ślusarz Warszawa