Pogotowie Zamkowe – pomoc w kryzysowych sytuacjach

Zgubiłeś klucze od mieszkania, nad ranem zatrzasnąłeś kluczyki w bagażniku samochodu. Potrzebujesz szybkiej i dyskretnej wymiany wkładki bębenkowej. Nasza firma działając w branży ślusarskiej musi być dostępna 24h na dobę, dlatego w różnych sytuacjach Pogotowie Zamkowe dojedzie w każdy zakątek Warszawy.

Wymiana zamka o każdej porze

Zgubiłeś klucze od mieszkania i nie wiesz czy ktoś je znalazł? Nie ryzykuj, lepiej zlecić dla naszych pracowników z Pogotowia Zamkowego wymianę zamka, wkładki na nowy. Przyjedziemy o każdej porze, jak będzie potrzebny montaż, wymiana zamka. Pracujemy na profesjonalnych narzędziach i montujemy tylko zamki sprawdzonych producentów. Bez problemu poradzimy też z wymianą całego mechanizmu zamka lub naprawą.

Zamknięty własny samochód

Wszystkie bagaże już spakowane, rodzina gotowa do rozpoczęcia wyjazdu na upragniony urlop, a my zatrzaskujemy kluczyki w bagażniku samochodu. Zadzwoń po nas, będziemy tańsi niż wybijanie szyby w samochodzie. Wybijając szybę Istnieje ryzyko uszkodzenia karoserii, a zlecając naszemu pogotowiu ślusarskiemu awaryjne otwieranie samochodu masz pewność, że otwarcie będzie bezinwazyjne.

Szybki dojazd do różnych problemów

Pogotowie Zamkowe oprócz realizowanych planowanych usług zawsze reaguje szybko i bez zwłoki na każde wezwanie. Nie ma znaczenia co jest do otwarcia lub wymiany. Przyjedziemy i otworzymy drzwi mieszkania, domu, piwnicy. Wymienimy zamki i wkładki wszystkich producentów na rynku. Ślusarze w Warszawie zawsze są do waszej dyspozycji przez 365 dni w roku, o każdej porze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *